Blog

İSTANBUL PENDİK ENERJİ KİMLİK BELGESİ

İstanbul Pendik enerji kimlik belgesi Mayıs ayından beridir ülke gündeminin en önemli konuları arasında yer alıyor. Yasal olarak alınması zorunlu olan enerji kimlik belgelerinin nasıl ve hangi süreçlerle alınacağı ise bina ve yapı sahipleri tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Enerji kimlik belgeleri resmi statülü bir belge niteliği taşıdığından ve konusu nedeniyle oldukça önemli bir yere sahip olmasından ötürü sadece Bayındırlık ve İskan Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş firmalar tarafından tahsis ediliyorlar. EKB Tescil olarak; enerji kimlik belgesi süreçlerine hakim kadromuz ile tüm Türkiye genelinde enerji kimlik belgesi talep ve tescil çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Enerji Kimlik Belgesi Bayiliği

Çağımızın bir gerekliliği olan enerji asla popülaritesini yitirmeyecek olan bir kavram. Bu nedenle kendi işini kurmak isteyenler için enerji sektörü oldukça ciddi avantajlara sahip bir alan olarak görülüyor. EKB tescil olarak enerji alanında yatırım yapmak ve kendi işini kurmak isteyen bireyler için İstanbul Pendik ekb bayiliği avantajları sağlıyoruz. Bayimiz olarak; bulunduğunuz ilde ve bölgede enerji kimlik belgesi talep ve tahsis işlemlerini yürüterek prestijli ve aynı zamanda popüler bir iş kurma fırsatı elde edebilirsiniz.

Enerji kimlik belgesi alanında hizmet sunan bir firma kurmak için tek yapmanız gereken www.ekbtescil.com adresli internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçmek. Bayilik şartlarını karşılıyor iseniz ve bu alanda yetkin bir ekibiniz varsa enerji kimlik belgesi bayisi olarak hem bu alanda ihtiyaç duyulan bir hizmeti sunarak toplum çıkarını koruyabilir hem de saygın ve prestijli bir iş sahibi olabilirsiniz.

Bayilik Şartları Nelerdir?

Bilindiği üzere enerji kimlik belgesi alanında hizmet sunacak firmaların Bayındırlık ve İskan Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olması gerekiyor. EKB Tescil olarak tüm ülke geneli için söz konusu yetkiyi almış durumdayız. İstanbul Pendik enerji kimlik belgesi nerden alınır alanında hizmet sunabilmek için bayimiz olduğunda yapılacak tek işlem ilgili bakanlık nezdinde bayi olarak tescilinizi gerçekleştirmek. Bayilik için gerekli olan şartlardan en önemlisi bu konuda uzman bir ekibe ve girişim için yeterli sermayeye sahip olmanız. Sitemiz üzerinden iletişime geçtiğinizde bayilik uzmanlarımız size enerji kimlik belgesi bayiliği ile ilgili tüm detayları izah ediyorlar.


İSTANBUL PENDİK EKB TALEP FORMU

Aşağıdaki Enerji Kimlik Belgesi Formunu Doldurarak İstanbul Pendik için Bizden Ücretsiz Enerji kimlik belgesi Teklifi Alabilirsiniz. Ücretsiz Enerji Kimlik Belgesi Teklifiniz için EKB uzmanlarımız tarafından en geç 5 Saat içerisinde size geri dönüş sağlanacaktır.

Yapı türü:

Yapı Cinsi:

Blok Sayısı:

İnşaat Alanı (M2):

İl/ilçe

Ad- Soyad:

Telefon Numarası:

E-Posta Adresi

 

Leave a comment